Soczewki Okularowe

 • W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór soczewek okularowych, różniących się między sobą rodzajem materiału, z którego są wykonane, wyglądem oraz przeznaczeniem.

  Szkła okularowe wykonane są z lekkich, trwałych i nowoczesnych materiałów.

  Dobór odpowiednich soczewek okularowych zależy przede wszystkim od przeznaczenia zamawianych okularów oraz od wady wzroku pacjenta.

  Spośród naszej oferty możecie wybrać Państwo soczewki okularowe
  z przeznaczeniem do:

  • czytania – wzrok nie jest przemęczony, co zwiększa przyjemność czytania,
    
  • do komputera – do wytężonej pracy przed monitorem najlepiej nadają się okulary z powłokami antyrefleksyjnymi, które zwiększają komfort widzenia oraz wspomagają zmęczony wzrok,
    
  • do jazdy samochodem – poprawiają komfort widzenia i dają poczucie bezpieczeństwa podczas jazdy,
    
  • do uprawiania sportu – lekkie i nietłukące okulary wykonane z wytrzymałych materiałów zapewniają bezpieczeństwo podczas aktywności fizycznej,
    
  • ochronne – chroniące przed nadmiarem światła słonecznego,
    
  • indywidualne – dobrane specjalnie do naszych potrzeb.

   

  W naszym gabinecie będziecie mogli Państwo wykonać szczegółowe, specjalistyczne badania na podstawie, których dobierzemy, indywidualnie do Państwa potrzeb, odpowiednie okulary korekcyjne.

  W naszej ofercie znajdują się m.in. soczewki producentów Essilor, Rodenstock, Hoya, Zeiss.

  W szczególności polecamy:

  • soczewki progresywne – są to soczewki polecane dla osób które potrzebują widzieć dobrze na każdą odległość. W nich możesz czytać, pracować na komputerze, prowadzić samochód. Soczewki progresywne zapewnią Ci wygodne funkcjonowanie każdego dnia, czynności takie jak czytanie menu w restauracji, czytanie cen na opakowaniach, posługiwanie się telefonem komórkowym, oglądanie telewizji nie będą już dla Ciebie problemem.

  • soczewki z powłoką antyrefleksyjną – ograniczają odbijanie światła w soczewkach dzięki czumu nasze oczy nie są podrażnione, a nasza uwaga nie jest rozproszona np. podczas nocnej jazdy samochodem. Doskonale nadają się do czytania oraz pracy przy komputerze, zwłaszcza w pomieszczeniach oświetlanych sztucznie,

  • soczewki ze zintegrowaną powłoką – polecane dla osób pracujących przy komputerze i oglądających telewizję (w szczególności dla dzieci). Powłoka jest odporna na zarysowania, łatwa w utrzymaniu, zapewnia wysoki komfort i przejrzystość widzenia. Sprawdza się w czasie deszczu, gdyż woda (podobnie, jak i tłuszcz) nie osadza się na soczewce tylko po niej spływa,

  • soczewki fotochromowe – pomagają naszym oczom dostosować się do zmieniających się warunków świetlnych dzięki możliwości szybkiego przyciemniania i rozjaśniania się. Dodatkowo gwarantują ochronę przed promieniowaniem UV.

  • soczewki przeciwsłoneczne z korekcją – jest to alternatywa dla osób , które mają wadę wzroku ale nie są przekonani do szkieł fotochromowych ale chcą chronić swoje oczy przed promieniowaniem UV. Są to szkła specjalnie barwione, odpowiadają Twojej korekcji wzroku, które można dopasować do każdego typu oprawy. Szkła te można zakupić w wersji z powłoką antyrefleksyjną i/lub polaryzacją .


   

   

Marki