Soczewki Kontaktowe

 • W ofercie naszego salonu optycznego znajdziecie także Państwo bogaty wybór soczewek kontaktowych, które zapewnią nie tylko wysoki komfort widzenia, lecz także dodadzą pewności siebie podczas kontaktów z innymi ludźmi.

  Będą mogli Państwo wybrać soczewki kontaktowe renomowanych firm Ciba Vision, Baush&Lomb, Johnson&Johnson oraz Hydron. Współczesne soczewki kontaktowe można podzielić na twarde i miękkie.


  Ze względu na czas użytkowania oraz zastosowanie możemy Państwu zaproponować soczewki:

  • jednodniowe – codziennie nowa para soczewek, która zapewnia poczucie świeżości od rana do wieczora. Rano zakładasz, wieczorem zdejmujesz. Produkt ten jest polecany osobom o wrażliwych oczach ze skłonnościami do alergii, a także tym którzy cenią sobie wygodę, gdyż soczewek tych nie trzeba pielęgnować przy zastosowaniu specjalistycznych płynów.

  • dwutygodniowe – bezpieczne i łatwe w użyciu. Zapewniają komfort ich użytkownikowi. Po całym dniu noszenia zdejmuje się je i odkłada do pojemnika ze specjalnym płynem przeznaczonym do dezynfekcji. Dzięki temu, iż są wymieniane po dwóch tygodniach nie zdążą się na nich zebrać osady zmniejszające komfort widzenia.

  • miesięczne najnowszej generacji – bez zdejmowania przez 30 dni! Soczewki te przeznaczone są dla wymagających osób, które cenią sobie komfort widzenia przez cały okres użytkowania produktu. Soczewki są bezpieczne dla naszego zdrowia oczu, gdyż zapewniają doskonałe nawilżenie oka.

  • kolorowe – podkreślają naturalny kolor oczu, nadając głębię spojrzeniu, a także zmieniają kolor lub wywołują szokujący efekt.

  • soczewki specjalistyczne – soczewki na wysoki astygmatyzm oraz soczewki na stożek rogówki.


  Płyny pielęgnacyjne:

  Podczas użytkowania soczewek kontaktowych nie można zapomnieć o stosowaniu płynów pielęgnacyjnych w celu zabezpieczenia produktu przed uszkodzeniem. W ofercie znajdują się wielofunkcyjne płyny dezynfekujące przeznaczone specjalnie do pielęgnacji. Płyny te utrzymują soczewki w czystości, regenerują, zapewniają nawilżenie oraz usuwają osady białkowe z powierzchni.

  Krople do oczu:

  Dodatkowymi środkami zapewniającymi nam bezpieczeństwo i wysoki komfort widzenia są krople do oczu, które zmniejszają suchość oczu, usuwają zanieczyszczenia z powierzchni naszego oka oraz zapobiegają podrażnieniom.

Marki