W Badaniu Okulistycznym

 •  

  Tylko teraz w salonie Walczyk Optyk przy badaniu

  wzroku pomiar ciśnienia oraz grubości rogówki bezpłatnie.


  Bezpieczny i bardzo dokładny pomiar wykonywany na

   najnowszym Tonometrze bezdotykowym z pachymetrem firmy Nidek.

   

  Jest to unikalne urządzenie łączące tonometr bezdotykowy i pachymetr. Przy pomiarze pachymetrii zastosowana zostaje zasada Scheimpfluga dzięki czemu umożliwiony zostaje bezdotykowy pomiar centralnej grubości rogówki.
  Urządzenie to wykonuje pomiar całkowicie automatycznie. Wykorzystując zaawansowaną technologicznie funkcję automatycznego śledzenia oka 3D i automatycznego pomiaru  zapewniony zostaje bezpieczny, łatwy i bardzo dokładny pomiar pachymetrii. Urządzenie to zostało oparte na najnowszej serii tonometrów bezdotykowych firmy NIDEK NT-530/NT-510, które cechuje zaawansowany system kontroli ciśnienia wyzwalanego powietrza APC (Automatic Puff Control). Ta innowacyjna technologia firmy NIDEK sprawia, że podmuch powietrza jest maksymalnie delikatny i cichy. Gdy zakres pomiarowy ustawiony jest na „APC 40” lub „APC60” to przy pierwszym pomiarze ciśnienia wewnątrzgałkowego uaktywnia się funkcja automatycznej blokady, która zatrzymuje strumień powietrza dokładnie w momencie, gdy odebrane zostanie odbicie światła z rogówki, aby wyeliminować nadmierny podmuch powietrza. W kolejnym pomiarze funkcja APC aktywuje się w celu wykonania pomiaru przy minimalnym ciśnieniu powietrza w oparciu o dane poprzedniego pomiaru. Podczas gdy oko pacjenta chronione jest przed nadmiernym ciśnieniem powietrza zmniejsza się jego dyskomfort, ułatwiając i przyśpieszając tym samym cały proces badania.   
  W NT-530P firma NIDEK wykorzystując swoje bogate doświadczenie w rozwoju technologii urządzeń diagnostycznych zastosowała dodatkowo unikalny tryb AI (Artificial Intelligence), który  pozwala na automatyczne wykrywanie najlepszej wartości i automatyczne dopełnianie badania co w połączeniu z powszechnie cenioną funkcją automatycznego śledzenia oka 3D zapewnia najwyższą dokładność wszystkich wyników. 

   

   

Marki