oakley

 • Obraz1_2.jpg

  NOWOŚĆ !!!! Okulary na: rower, tenis, wspinaczkę , narty , snowboard, żagle, jogging

  Specjalnie dla Państwa dodaliśmy do naszej oferty okulary firmy Oakley.

  Firma Oakley jest liderem w produkcji okularów sportowych jak również posiada szereg opraw korekcyjnych.

  Oprawy

  Wszystkie okulary Oakley stykają się z głową tylko w 3 punktach: za skroniami i na nosie. Gwarantuje to doskonałe dopasowanie do każdego kształtu głowy, przy maksymalnym komforcie i bezpieczeństwie użytkowania. Okulary nie opierają się na uszach i nie ściskają niepotrzebnie skroni. W efekcie ma się poczucie lekkości nawet podczas długiego noszenia okularów. Wszystkie oprawki Oakley są z ultralekkiego, ekstremalnie elastycznego materiału stosowanego wyłącznie przez firmę Oakley.

  Zalety opraw:

  ·          Lekkie

  ·          Stylowe

  ·          Elastyczny materiał

  ·          Wytrzymałość

  ·         Komfortowe dopasowanie oprawki do wielkości i kształtu głowy za pomocą i różnej twardości łączeń gumowych wykonanych z   Unobtanium.

  ·          Nietypowy charakter

  ·          Antyalergiczne

  ·          zapewniają Doskonała ochronę oczu

  Antyalergiczny materiał, z którego wykonane są gumki na zausznikach i noski.

  W przeciwieństwie do innych materiałów zwiększa tarcie przy zwiększonej wilgotności (np. pocenie się. To właśnie dzięki Unobtanium okulary Oakley przylegają do głowy tym bardziej im bardziej się pocisz).

  Sportowe okulary ze szkłami korekcyjnymi

  Dla prawie wszystkich modeli Oakley istnieje możliwość zamówienia okularów z korekcyjnymi soczewkami. Dzięki najwyższej technologii firma Oakley zapewnia najwyższej klasy oprawy korekcyjne odznaczające się niską wagą i bezpieczeństwem użytkowania .

   ·          Soczewka w każdym miejscu ma tą samą moc

  ·         Można zamówić różne zabarwienia soczewek

  ·          Występuje prawie w każdym modelu Oakley

  ·          Okular jest lekki i bezpieczny

   Soczewki

  Soczewki w okularach Oakley są z najbardziej zaawansowanego optycznie materiały tzw. Plutonitu który zapewnia  najwyższą czystość optyczną, brak zniekształceń i zaburzeń odległości, 100% ochrona przed UVA, UVB i szkodliwym światłem niebieskim. Materiał jest wyjątkowo odporny na uderzenia, bezpieczny i lekki.

   Dzięki wykorzystaniu Plutonitu soczewki Oakley jako jedyne spełniają lub przewyższają wszystkie 8 testów standardu ANSI Z.87.1 (American Standards Institute- standard optyczny). W skład tych testów wchodzą m. in.:

  ·           testy na czystość optyczną

  ·           brak zniekształceń

  ·          „uderzenia dużą masą“

  ·          "uderzenie z dużą prędkością"

  Szeroki wybór soczewek w okularach Oakley : z polaryzacją, antyrefleksem, iridium,  fotochrom , wiele zabarwień.

   Polaryzacja likwiduje odblaski powstałe w skutek odbicia światła od np. śniegu, wody czy maski samochodu.

  Antyrefleks ogranicza odbijanie światła w soczewkach dzięki czumu nasze oczy nie są podrażnione, a nasza uwaga nie jest rozproszona.

  Iridium Bardzo cienka warstwa metalu pokrywająca soczewki. Zwiększa kontrast widzenia, zwłaszcza w zacienionych miejscach. Ma zastosowanie przy słonecznych warunkach pogodowych, nadaje soczewce modny efekt lustrzanki , utwardza soczewkę przed zarysowaniami.

  Wymienne soczewki w oprawkach Oakley - w zależności od rożnych warunków pogodowych, możesz sam decydować i wymieniać soczewki ze względu na  zabarwienie.

   

  Pełna oferta w naszym Salonie Optycznym

  ZAPRASZAMY

   

   

Marki