O nas - Walczyk Optyk

O nas

Z nami zobaczysz więcej! – Tym hasłem kierujemy się od 40. lat – czyli od powstania naszej rodzinnej firmy.

Nasz zakład optyczny został założony przez Mieczysława Walczyka – wykwalifikowanego optyka i optometrystę oraz jego żonę Ewę, 25.09.1979 r. i jako pierwszy salon optyczny w mieście mógł poszczycić się profesjonalnym gabinetem okulistycznym, wyposażonym w najnowsze urządzenia elektroniczne do pomiaru refrakcji oka. W ślady rodziców poszły także dzieci założycieli firmy, którzy ukończyli specjalistyczne studia i są wykwalifikowanymi optykami oraz optometrystami. Dzięki temu powstał kolejny salon przy ul. Kopernika 5 w Nowym Sączu.

Wszystko co robimy wynika z troski o dobro i zdrowie naszych klientów.

Nasze wieloletnie doświadczenie łączymy z nowoczesnymi technologiami i pasją do zawodu, które pozwalają na jeszcze sprawniejsze badanie Państwa wzroku. Wyróżnia nas kompetencja, wiedza oraz wysoka jakość oferowanych produktów i usług. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę pracowników: optometrystów, optyków, okulistów i doradców sprzedaży. Gwarantujemy kompleksową obsługę w zakresie badania wzroku dzieci i dorosłych. Zapewniamy profesjonalny dobór opraw, szkieł i soczewek kontaktowych oraz precyzyjne wykonanie okularów korekcyjnych. Oferujemy naszym klientom zarówno usługi serwisowe jak i posprzedażowe naprawy optyczne. Po latach solidnej pracy, dajemy poczucie wysokiej jakości i stabilności naszej marki.

Produkty, które oferujemy są bezpieczne i wykonane z najwyższej jakości materiałów.

Oferujemy sprzedaż opraw korekcyjnych, okularów przeciwsłonecznych i soczewek kontaktowych renomowanych firm. Współpracujemy z najlepszymi producentami szkieł okularowych i soczewek kontaktowych. Jesteśmy autoryzowanym salonem optycznym wielu uznanych na świecie marek. Wiemy, że każdy z nas jest wyjątkowy i ma wyjątkowe potrzeby, dlatego produkty, które oferujemy są dla każdego indywidualnie dobierane. Dbamy nie tylko o korygowanie wzroku, ale także o modny wygląd, szyk i elegancję. W końcu okulary w dzisiejszych czasach są również elementem stroju, podkreślającym nasz indywidualny styl.

Nasz personel dobierze odpowiednie oprawy do Państwa twarzy, wyglądu i osobowości oraz zaoferuje odpowiednie soczewki korekcyjne, dzięki którym uzyskają Państwo krystaliczne i wyraźne widzenie. Zapraszamy do naszych salonów!