Soczewki kontaktowe - Walczyk Optyk

Soczewki kontaktowe

 

Oferujemy szeroki wybór soczewek kontaktowych, które zapewnią nie tylko wysoki komfort widzenia, lecz także dodadzą pewności siebie i zapewnią wygodę na co dzień.

jednodniowe – to doskonałe rozwiązanie dla osób, które szkła kontaktowe stosują okazjonalnie. Niewątpliwą zaletą tych soczewek jest to, iż można ich używać bez specjalnych środków pielęgnacyjnych i bez obawy o ich higienę – po prostu codziennie zakłada się nowe soczewki!

Dzięki temu zapewniamy swoim oczom poczucie świeżości od rana do wieczora. Soczewki te są cieńsze i delikatniejsze w swej strukturze niż dwutygodniowe lub miesięczne soczewki. Polecamy osobom o wrażliwych oczach ze skłonnościami do alergii, oraz osobom aktywnym sportowo (np. do pływania, pod gogle narciarskie), a także podczas noszenia okularów przeciwsłonecznych gdy potrzebujemy wyraźnego widzenia.

dwutygodniowe – bezpieczne i łatwe w użyciu. Zapewniają komfort ich użytkownikowi. Po całym dniu noszenia zdejmuje się je i odkłada do pojemnika ze specjalnym płynem przeznaczonym do dezynfekcji. Dzięki temu, iż są wymieniane po dwóch tygodniach nie zdążą się na nich zebrać osady zmniejszające komfort widzenia.

miesięczne – soczewki te przeznaczone są dla wymagających osób, które cenią sobie komfort widzenia przez cały okres użytkowania produktu. Soczewki są bezpieczne dla zdrowia naszych oczu, gdyż zapewniają doskonałe nawilżenia oka. Oferujemy miesięczne soczewki do noszenia w ciągu dnia, oraz takie, które mogą być noszone ciągle (za dnia i w nocy) bez ich zdejmowania. Jednak wymagają one dobrej pielęgnacji i stosowania odpowiednich płynów.

kwartalne – przeznaczone dla osób ceniących sobie wygodę związaną z rzadkim kupowaniem soczewek. Dzięki soczewkom kwartalnym, które mogą być noszone przez 3 miesiące nie trzeba martwić się o ich zapas przez resztę czasu. Soczewki kwartalne wykonane są z niezwykle intensywnie oddychających materiałów, które zapewniają doskonały komfort przez cały okres ich noszenia.

 

Posiadamy również soczewki kontaktowe:

Sferyczne – przeznaczone dla krótko i dalekowidzów.

Toryczne – przeznaczone są dla osób z astygmatyzmem i ze stożkiem rogówki. Są to soczewki oferowane na zamówienie.

Progresywne – przeznaczone dla osób, które w związku z wiekiem potrzebują innej mocy soczewki do dali a innej do bliży.

Kolorowe – przeznaczone dla osób, które chcą podkreślić, lub całkowicie zmienić kolor swoich oczu.

 

Płyny pielęgnacyjne:

Podczas użytkowania soczewek kontaktowych nie można zapomnieć o stosowaniu płynów pielęgnacyjnych w celu zabezpieczenia produktu przed uszkodzeniem. W ofercie znajdują się wielofunkcyjne płyny dezynfekujące. Płyny te utrzymują soczewki w czystości, regenerują, zapewniają nawilżenie oraz usuwają osady białkowe z powierzchni soczewek.

                        

Krople do oczu:

Dodatkowymi środkami zapewniającymi nam bezpieczeństwo i wysoki komfort widzenia są krople do oczu, które zmniejszają suchość oczu, usuwają zanieczyszczenia z powierzchni naszego oka oraz zapobiegają podrażnieniom.

 

Posiadamy markowe soczewki kontaktowe największych producentów w atrakcyjnych cenach:

Johnson&Johnson (Acuvue), Alcon (Dailies, Air Optix, iWear, Freshlook), Cooper Vision (iWear), Bausch&Lomb, Zeiss, Hecht.