O nas – Walczyk Optyk

O nas

Z nami zobaczysz więcej! – Tym hasłem kierujemy się od 1979 r. czyli od powstania rodzinnej firmy Optyk Walczyk.

Nasz zakład optyczny jako pierwszy w mieście mógł poszczycić się profesjonalnym gabinetem okulistycznym, wyposażonym w najnowsze urządzenia elektroniczne do pomiaru refrakcji oka. Nasze wieloletnie doświadczenie łączymy z nowoczesnymi technologiami i pasją do zawodu, które pozwalają na jeszcze sprawniejsze badanie wzroku.

Wszystko co robimy wynika z troski o dobro i zdrowie naszych klientów.

Wyróżnia nas kompetencja, wiedza oraz wysoka jakość oferowanych produktów i usług. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę pracowników: optometrystów, optyków i doradców sprzedaży. Gwarantujemy kompleksową obsługę w zakresie badania wzroku dzieci i dorosłych. Zapewniamy profesjonalny dobór opraw, szkieł i soczewek kontaktowych oraz precyzyjne wykonanie okularów korekcyjnych. Oferujemy naszym klientom usługi serwisowe oraz posprzedażowe naprawy optyczne. Po latach solidnej pracy, dajemy poczucie wysokiej jakości i stabilności naszej marki.

Produkty, które oferujemy są bezpieczne i wykonane z najwyższej jakości materiałów.

Oferujemy sprzedaż opraw korekcyjnych, okularów przeciwsłonecznych i soczewek kontaktowych renomowanych firm. Współpracujemy z najlepszymi producentami szkieł okularowych i soczewek kontaktowych. Jesteśmy autoryzowanym salonem optycznym wielu uznanych na świecie marek. Wiemy, że każdy z nas jest wyjątkowy i ma wyjątkowe potrzeby, dlatego produkty, które oferujemy są dla każdego indywidualnie dobierane. Dbamy nie tylko o korygowanie wzroku, ale także o modny wygląd, szyk i elegancję. W końcu okulary w dzisiejszych czasach są również elementem stroju, podkreślającym nasz indywidualny styl.

Nasz personel dobierze odpowiednie oprawy do Państwa twarzy, wyglądu i osobowości oraz zaoferuje odpowiednie soczewki korekcyjne, dzięki którym uzyskają Państwo krystaliczne i wyraźne widzenie. Zapraszamy do naszych salonów!