Promocje – Walczyk Optyk

PromocjeKup oprawę korekcyjną marki Ray-Ban, Vogue lub Oakley w naszych salonach, odpowiedz na pytanie i weź udział w konkursie!
Do wygrania super atrakcyjne nagrody!
– Dron Yuneec Mantis Q;
– Zegarek Garmin Vivomove HR;
– Głośnik bluetooth JBL FLIP 4.

Konkurs trwa do 30.11.2019 r.

WYPRZEDAŻ!


Skorzystaj z okazji i kup okulary przeciwsłoneczne z rabatem -20%!
Oferta dotyczy wybranych modeli okularów przeciwsłonecznych dostępnych w naszych salonach. Czas trwania oferty jest ograniczony czasowo i obowiązuje do odwołania.

*Oferta ważna do wyczerpania zapasów. Szczegóły w salonach.


Przy zakupie jednej pary soczewek okularowych progresywnych,

drugą parę soczewek okularowych (biurowych),

  dla siebie lub bliskiej osoby otrzymasz w prezencie!

Oferta nie łączy się z innymi promocjami.


BON PODARUNKOWY

Idealny prezent!

Zastanawiasz się co możesz podarować bliskiej osobie, a solenizant ma już chyba wszystko..?
Chciałbyś podarować praktyczny i trafiony prezent?
Zatroszcz się o wzrok najbliższych! Wybierz BON podarunkowy do zrealizowania w naszych salonach!

Jest to bardzo wygodne rozwiązanie a jednocześnie przydatne i praktyczne, które każdemu – bez względu na wiek przyniesie wiele korzyści! Okulary mogą być niezwykle ciekawym prezentem. Nie kupuje się ich często i na pewno zostaną z obdarowanym na dłużej.

Wybierając Bon podarunkowy możesz zapewnić najbliższej osobie dostęp do usług naszego salonu takich jak: pełne, profesjonalne badanie wzroku lub zakup okularów korekcyjnych, przeciwsłonecznych oprawek renomowanych producentów albo soczewek kontaktowych.
Przekonaj się, że zakup Bonu podarunkowego w zaufanym i profesjonalnym salonie optycznym Optyk Walczyk jest świetnym prezentem na każdą okazję!

Dostępne są bony o różnych wartościach. Zapraszamy do naszych salonów!


Karta dużej rodziny

Karta Dużej Rodziny  – zniżki dla Ciebie i całej Twojej rodziny!

Czym jest Karta Dużej Rodziny?

To system zniżek i dodatkowych uprawnień, które przysługują każdej osobie posiadającej status członka dużej rodziny i wspomnianą kartę. Zniżki te oferowane są zarówno przez instytucje państwowe, jak i firmy prywatne. Posiadacze Karty Dużej Rodziny mają możliwość korzystania z katalogu oferty kulturalnej, rekreacyjnej czy transportowej na terenie całego kraju. Dzięki uczestnictwie w tym programie, możesz skorzystać z przywilejów w postaci zniżek, specjalnych ofert i promocji w wielu sklepach, lokalach usługowych, punktach gastronomicznych, instytucjach kultury czy środkach komunikacji miejskiej.

WZÓR Karty Dużej Rodziny

Co oferujemy?

W związku z tym, że jesteśmy partnerem programu Karty Dużej Rodziny, zapraszamy uczestników programu do naszych salonów i skorzystania z wynikających z tego tytułu atrakcyjnych zniżek:

  • 15% zniżki na zakup opraw okularowych lub przeciwsłonecznych.
  • 5% zniżki na badanie okulistyczne.
  • 5% zniżki na soczewki kontaktowe oraz akcesoria do soczewek i okularów.

Zniżka dotyczy zakupu co najmniej jednego opakowania soczewek kontaktowych lub zakupu akcesoriów do soczewek i okularów.

Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Szczegóły akcji dostępne w naszych salonach.

Regulamin akcji dostępny tutaj. Więcej informacji na temat programu Karta Dużej Rodziny: https://rodzina.gov.pl/duza-rodzina/karta-duzej-rodziny